قیمت صندلی گیمینگ

در این مقاله قصد داریم به طور کامل بررسی قیمت صندلی گیمینگ بپردازیم. بدون شک خرید صندلی گیمینگ برای گیمر ها ضروری است.  شما می توانید با یک بار هزینه کردن خرید صندلی گیمینگ از بسیاری از عوامل مانند کمر درد، گردن درد جلوگیری کنید. اما متاسفانه امروز با قیمت های بالای صندلی گیمینگ خرید آنها کمی دشوار شده است.

 

قیمت صندلی گیمینگ به چه چیزی بستگی دارد

مهمترین عامل در انتخاب صندلی گیمینگ شما، قیمت صندلی گیمینگ است. شما باید قبل فکر کردن خرید صندلی گیمینگ بودجه خود را مشخص کنید. با مشخص کردن بودجه می توانید بسیاری از صندلی های موجود را بر اساس قیمت صندلی گیمینگ فیلتر کنید و انتخاب ساده و راحت تری داشته باشید.

     عوامل متفاوتی می توانند در تعیین قیمت صندلی گیمینگ نقش داشته باشد. تمامی این عوامل را بررسی خواهیم کرد در ادامه لیستی است عوامل مهم در تعیین قیمت صندلی گیمینگ خواهیم دید.

 • جنس روکش
 • مواد اولیه
 • کیفیت ساخت
 • ظرافت
 • استحکام
 • انعطاف پذیری
 • نوع صندلی

 

اینها بخشی از عوامل تاثیر گذار در قیمت صندلی گیمینگ هستند.  تسمه توان گفت که متغیرهای زیادی در تعیین قیمت صندلی گیمینگ وجود دارد. برای مثال جنس روکش یکی از مهمترین این عوامل است زیرا به طور مستقیم در راحتی و زمان استفاده به صورت مداوم نقش دارد. اگر جنس روکش صندلی گیمینگ مطلوب نباشد ممکن است موجب تعریق شما در بلند مدت شود

 

انواع صندلی های گیمینگ

به طور کلی 4 نوع صندلی گیمینگ وجود دارد

 • صندلی گیمینگ کامپیوتری
 • صندلی گیمینگ کنسولی 
 • صندلی گیمینگ مسابقه ای
 •  صندلی گیمینگ بین بگ یا کیسه لوبیایی

 

به طور کلی قیمت صندلی گیمینگ کامپیوتری به دلیل آپشن های کمتری که نسبت به دیگر انواع صندلی های گیمینگ دارد ارزان تر است. پس اگر به دنبال قیمت صندلی گیمینگ ارزان هستید می توانید به خرید صندلی گیمینگ کامپیوتری فکر کنید.  صندلی ها برای کسانی که پشت سیستم میشینند و به اصطلاح پی سی پلیر هستند مناسب است البته که قیمت صندلی گیمینگ کامپیوتری برای همه افرادی که به صورت مداوم نیاز به نشستن پشت سیستم دارند مناسب است.

البته صندلی گیمینگ کیسه لوبیایی از تمامی موارد ارزانتر است اما این صندلی ها در دراز مدت موجب اذیت شما هستند.

اگر به دنبال خرید صندلی گیمینگ ارزان قیمت و مناسب هستید بدون شک بهترین گزینه صندلی گیمینگ کامپیوتری است. اگر قصد دارید بیش از حد معمول هزینه کنید صندلی گیمینگ مسابقه ای و کنسولی گرانترین صندلی های گیمینگ هستند که البته کاربرد های متفاوتی نسبت به بقیه صندلی ها دارند.

 

تفاوت قیمت صندلی گیمینگ ایرانی

قیمت صندلی گیمینگ ایرانی بسیار مناسب تر نسبت به گزینه های خارجی است. اما سوال اصلی اینجاست که آیا کیفیت صندلی گیمینگ ایرانی پایین تر از صندلی گیمینگ خارجی است. البته که این گونه نیست. اینکه قیمت صندلی گیمینگ ایرانی پایین تر از قیمت صندلی گیمینگ خارجی است به دلیل کیفیت پایین تر آن نیست.

قیمت صندلی گیمینگ ایرانی به این دلیل به نسبت صندلی گیمینگ خارجی پایین تر است که تولید صندلی گیمینگ ایرانی به دلیل تولید در ایران هزینه ساخت کمتری دارد.

 

قیمت صندلی گیمینگ عقربی

صندلی گیمینگ عقربی کمیاب ترین و گرانترین صندلی گیمینگ در جهان است. این مدل صندلی به دلیل ظرافت و هزینه بالای ساخت،  قیمت سرسام آوری دارد. تولیدی صندلی گیمینگ ایرانی هنوز نتوانستند ای مدل صندلی را بسازند. اگر به دنبال خرید صندلی گیمینگ عقربی هستید باید بدانید که نیاز است هزینه هنگفتی بکنید

اگر به دنبال صندلی گیمینگ ارزان قیمت و یا قیمت صندلی گیمینگ ایرانی هستید می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.