تولید کننده صندلی گیمینگ

اگر به صورت طولانی مدت پشت سیستم کامپیوتر خود مینشینید یا گیمر هستید باید به دنبال خرید صندلی راحت ، ارگونومیک و با طراحی اصولی دارید که شما را از خستگی کمر درد و گردن درد در استفاده طولانی مدت نگه دارد
. ما به عنوان تولید کننده صندلی گیمینگ با استفاده از بهترین مواد اولیه و طراحی اصولی و ارگونومیک ساخت صندلی گیمینگ را بهبود ببخشیم تا شما عزیزان بتوانید بتوانید در طولانی مدت و از صندلی گیمینگ GC-2020 blue استفاده کنید .
ما با بهره گیری از طراحی ارگونومیک و اصولی در ساخت صندلی گیمینگ موفق شده ایم محصولی ارائه دهیم که قادر به برآورده کردن تمامی انتظارات شما از یک صندلی گیمینگ است . صندلی گیمینگ جی سی 2020 با طراحی استاندارد خود توسط طراحان ما قادر به تنظیم پشتی تا 35 درجه میباشد .طراحی ارگونومیک و استفاده از متریال با کیفیت به همراه بالشتک های طبی موجب شده تضمین کنیم این صندلی در طولانی مدت شما را از عارضه های گردن و کمر حفظ خواهد کرد .

ما عنوان تولیدی صندلی گیمینگ یکی از زیرمجموعه های هولدینگ تولید تجهیزات الکتریکی و خدمات نرم افزاری هستیم.

همانطور که پیش تر اشاره شد در صندلی گیمینگ جی سی 2020 با به کارگیری پشتی و بالشتک طبی از گردن و کمر شما در برابر هرگونه عارضه دردناک محافظت خواهیم کرد . در صندلی گیمینگ جی سی 2020 شما قادر به تنظیم ارتفاع صندلی و میزان انعطاف پذیری در حرکت پشتی خواهید بود . با این قابلیت شما قادر به تنظیم فشار تاب خوردن برای وزن های مختلف خواهید بود

استحکام و مقاومت این صندلی گیمینگ در سطح بالایی قرار دارد . به طوری که شما قادر خواهید بود برای سالها بدون کوچک ترین ایراد و مشکلی به صورت مداوم از آن استفاده کنید . صندلی گیمینگ GC-2020 blue دارای همراه با 24 ماه گارانتی به فروش می رسد .. 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید صندلی گیمینگ با ما تماس حاصل فرمایید.
 
 
 

مشخصات صندلی گیمینگ GC-2020 blue

 
 
جنس فوم فوم گرم
جنس پایه پلاستیک و آهن
جنس دسته پلاستیک
جنس چرخ فلز و پلاستیک
ابعاد پشتی صندلی 80*55 سانتی متر
ابعاد نشیمنگاه صندلی 55*55 سانتی متر
جنش فریم پشتی چوب
جنس فریم کفی چوب
جنس روکش دسته چرم مصنوعی
جنس روکش پشتی چرم مصنوعی
جنس روکش کفی  چرم مصنوعی
جنس روکش کفی  چرم مصنوعی
کم ترین ارتفاع 50 سانتی متر
بیشترین ارتفاع 60 سانتی متر
قابلیت تنظیم ارتفاع : دارد
نوع پشتی گردن به صورت جداگانه