اگر به صورت طولانی مدت پشت سیستم کامپیوتر خود مینشینید یا گیمر هستید باید به دنبال خرید صندلی راحت ، ارگونومیک و با طراحی اصولی دارید که شما را از خستگی کمر درد و گردن درد در استفاده طولانی مدت نگه دارد
. صندلی های تولیدی جی سی میتواند سلامت ، ظاهر و طراحی ارگونومیک را در یک محصول به طور کامل به شما ارائه دهد . صندلی جی سی 2017 در سال های اخیر توانسته یکی از پرفروش ترین محصولات در هولدینگ ما باشد . 
برند جی سی به بهره گیری از طراحی ارگونومیک و اصولی در ساخت صندلی گیمینگ موفق شده محصولی ارائه دهد که قادر به برآورده کردن تمامی انتظارات شما از یک صندلی گیمینگ است . صندلی گیمینگ جی سی 2017 با طراحی استاندارد خود توسط طراحان ما قادر به تنظیم پشتی تا 45 درجه میباشد .طراحی ارگونومیک و استفاده از متریال با کیفیت به همراه بالشتک های طبی موجب شده تضمین کنیم این صندلی در طولانی مدت شما را از عارضه های گردن و کمر حفظ خواهد کرد .  این صندلی به صورت پیش فرض در دو رنگ قرمز و مشکی که بدون شک یکی از زیباترین ترکیبات برای یک صندلی گیمینگ است طراحی شده .
 
برند جی سی به عنوان صندلی گیمینگ یکی از زیرمجموعه های هولدینگ تولید تجهیزات الکتریکی و خدمات نرم افزاری است . به لطف شما عزیزان تا به امروز یکی از موفق ترین تولید کنندگان صندلی گیمینگ در تهران باشیم . مفتخریم با همراهی شما عزیزان به صورت روز افزون خدمات بهتر و محصولات با کیفیت تری به بازار عرضه کنیم .
 
همانطور که پیش تر اشاره شد در صندلی گیمینگ جی سی 2017 با به کارگیری پشتی و بالشتک طبی از گردن و کمر شما در برابر هرگونه عارضه دردناک محافظت خواهیم کرد . در صندلی گیمینگ جی سی 2017 شما قادر به تنظیم ارتفاع صندلی و میزان انعطاف پذیری در حرکت پشتی خواهید بود . با این قابلیت شما قادر به تنظیم فشار تاب خوردن برای وزن های مختلف خواهید بود
 
استحکام و مقاومت این صندلی گیمینگ در سطح بالایی قرار دارد . به طوری که شما قادر خواهید بود برای سالها بدون کوچک ترین ایراد و مشکلی به صورت مداوم از آن استفاده کنید . ضمانت 24 ماهه برند جی سی به روی این محصول خود گویای همه چیز است . 
 
 
 

مشخصات صندلی گیمینگ GC-2017

 
 
جنس فوم فوم گرم
جنس پایه پلاستیک و آهن
جنس دسته پلاستیک
جنس چرخ فلز و پلاستیک
ابعاد پشتی صندلی 60*80 سانتی متر
ابعاد پشتی صندلی 60*80 سانتی متر
ابعاد نشیمنگاه صندلی 60*60 سانتی متر
جنش فریم پشتی چوب
جنس فریم کفی چوب
جنس روکش دسته چرم مصنوعی
جنس روکش پشتی چرم مصنوعی
جنس روکش کفی  چرم مصنوعی
جنس روکش کفی  چرم مصنوعی
کم ترین ارتفاع 50 سانتی متر
بیشترین ارتفاع 60 سانتی متر
قابلیت تنظیم ارتفاع : دارد