معرفی بازی Marvel's Spider-Man 2

در جریان رویداد PlayStation Showcase 2021 مشخص شد که ساخت دنباله‌ی بازی Marvel’s Spider-Man حقیقت دارد. استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games)، ضمن نمایش تریلر این بازی جدید، از ویلن مهم تازه‌ای رونمایی کرد.

Marvel's Spider-Man 2 گفته خواهد شد .  در این مقاله هرچیزی که از بازی

بازی Marvel’s Spider-Man 2 در سال 2023 برای کنسول پلی‌استیشن 5 منتشر خواهد شد و هر دو شخصیت پیتر پارکر (Peter Parker) و مایلز مورالز (Miles Morales) در آن حضور خواهند داشت.

در ادامه با معرفی بازی Marvel's Spider-Man 2 همراه شما خواهیم بود

عنوان Marvel’s Spider-Man در سال 2018 عرضه شد تا موفقیت بزرگی را نصیب سونی و اینسامنیاک گیمز کند. در ادامه هم سونی در سال 2019 استودیوی سازنده‌ی این بازی را خریداری کرد. پیش از تصاحب استودیوی اینسامنیاک گیمز توسط سونی، این استودیو سابقه‌ی ۲۰ سال توسعه‌ی فرانچایزهای بزرگ برای کنسول‌های پلی‌استیشن را به دست آورده بود.

منبع داخلی مشهور، میلی آماند (Millie Amand)، در صفحه‌ی توییتر خود اعلام کرده است که این بازی از انتظارات سران مارول فراتر است. حتی یکی از اعضای مارول این بازی را با صفاتی نظیر «گیمپلی روان و برجسته» و «گرافیک فوق‌العاده» توصیف می‌کند. همچنین، ادعا شده است که گیمپلی بازی آنقدر خوب جلوه می‌کند که یکی دیگر از کارکنان تصور کرد که دارد میان‌پرده‌های بازی را تماشا می‌کند. او در انتهای توییت خود نیز ذکر می‌کند که به زودی از گیمپلی بازی رونمایی خواهد شد.

«ام.جی» (MJ) و «پیتر» (Peter) اکنون هر دو در The Daily Bugle کار می‌کنند.

«جی. جوناه جیمسون» (J. Jonah Jameson) بعد از مشکلات مالی که برای پادکستش در قسمت اول بازی به وجود آمد، اکنون به The Bugle برگشته است.

جیمسون و «ادی براک» (Eddie Brock) از جمله شخصیت‌هایی هستند که پیتر شخصا با آن‌ها تعامل می‌کند. درباره دکتر «کانرز» (Connors) نیز در یکی از این تعاملات صحبت می‌شود.

سیمبیوته (Symbiote) نقش بزرگی در داستان دارد و این پیتر است که برای اولین بار از حضور آن در یک خیابان مطلع می‌شود. در این قسمت، سیمبیوته «ونوم» (Venom) نیست. نقش او در واقع به عنوان ونوم آزمایشی (Proto-Venom) مطرح می‌شود.

اتفاقاتی که پیش از این تعامل رخ می‌دهند، منجر به آزاد شدن «هری» (Harry) در طول Act اول بازی می‌شوند.

در همین صحنه، سیمبیوته به پیتر نزدیک می‌شود و هری را رها می‌کند. این به معنای باز شدن راه برای ادی بروک در نقش ونوم است. هری احتمالا برای نقشی دیگر در ادامه داستان نگه داشته خواهد شد.

بیماری هری بعد از این اتفاق درمان می‌شود، اما او در بیمارستان بستری خواهد شد.

شما عزیزان به منطور خرید صندلی از تولیدی صندلی گیمینگ میتوانید به صفحه محصولات ما مراجعه کنید .

 

 

 • سیستم آب و هوایی مختلف در داخل بازی وجود دارد: برف سبک، برف شدید و باران سبک به نمایش گذاشته شده‌اند.
 • برف ممکن است روی لباس شما بشیند و ردپاهای واقع‌گرایانه‌تری از شما و NPCهای اطرافتان باقی بگذارد.
 • ماموریت‌ها و وظایف جانبی بیشتری به نام Dynamic Missions در بازی حضور دارند. گرفتن یک بالن (ارجاعی به بازی اصلی Spider-Man 2) و نجات دادن کارگران ساختمانی (آن‌ها باید به بیمارستان هم برده شوند.) از جمله این ماموریت‌ها هستند.
 • این ماموریت‌ها قرار است جنبه مردم‌دوستانه اسپایدرمن را به نمایش بگذارند.
 • پیتر پارکر اکنون می‌تواند در نیویورک بچرخد و همانند لباس اسپایدرمن، برف روی ژاکت و لباس‌های او نیز خواهد نشست.
 • مجسمه آزادی یک مکان کاملا قابل‌عبور خواهد بود.
 • لباس سیاه معروف اسپایدرمن (Black Suit) در بخش‌های نمایش بازی حضور خواهد داشت.
 • هر لباس اسپایدرمن، یک نسخه سیمبیوته نیز خواهد داشت که می‌توان آن را روشن کرد.
 • لباس سیاه شاخه مهارت‌های مخصوص خودش را دارد.
 • لباس پیشرفته (Advanced Suit) و لباس وبد (Webbed - Raimi Suit) نیز در بازی حضور خواهند داشت.
 • لباس سیاه قرار نیست از Web of Shadows تقلید کند. اما وقتی که آن را می‌پوشید، عناصر مشخصی از مبارزات نسخه اول بازی حذف شده‌اند تا حس و تجربه روان‌تری ارائه دهد. حمله‌ها سریع‌تر و جاخالی‌ها کم‌اهمیت‌تر هستند. با استفاده از برخی مهارت‌های خاص، امکان حمله به چند دشمن در آن واحد وجود دارد.

تنها یک شخصیت شرور در اسپایدرمن ۲ تاکنون تایید شده است و آن نیز ونوم (Venom) است. البته که ونوم بالاخره دیر یا زود سروکله‌اش در بازی پیدا می‌شد. یک انتاگونیست برای نبردهای نفس گیر و برجسته درون بازی که این بار توسط تونی تاد، بازیگر افسانه‌ای که شاید بیشتر برای بازی ترسناک خود در نقش Candyman شناخته می‌شود، صداگذاری شده است. نکته اینجاست که ونوم با زندگی همزیستی خود تنها تهدیدی نیست که مردان عنکبوتی با آن روبرو هستند.

با توجه به سخاوتمند بودن اسپایدرمن و اسپایدرمن: مایلز مورالز با محتوای اضافی، خوب است که بشنوید که اینسامنیاک واقعاً روی لباس و توانایی‌های جدید دنباله بازی تلاش می‌کند. این که آن‌ها سرانجام به چه چیزی دست خواهند یافت، در این مرحله از توسعه بازی و تا زمان انتشار بازی یک سوال بی جواب خواهد ماند. رایان اشنایدر رئیس بخش استراتژی فرانچایزهای اینسامنیاک، اظهار داشت که تریلر فقط یک نگاه اجمالی و اولیه به آنچه در انتظار بازی است می‌کند. در ادامه به ندرت توانایی نشان دادن بازی جدید از نظر توانایی‌های جدیدی است که قهرمانان ما به دست خواهند آورد. مانند لباس‌هایی که آن‌ها می‌پوشند و شرورانی که سعی خواهند کرد آن‌ها را شکار کنند.

اگر به تولیدی میز گیمینگ هستید میتوانید برای ساخت میز گیمینگ و مشاهده محصولات موجود با ما تماس حاصل کنید