معرفی بازی Hogwarts Legacy

در این مقاله به طور کامل معرفی بازی Hogwarts Legacy را برای شما آماده کرده ایم . پیشبینی میشود این بازی با توجه به طرفداران هری پاتر سروصدای زیادی کند .

 

در بازی جدید جهان هری پاتر اینبار خبری از خود هری نیست! بلکه شما در سال ۱۸۹۰، مدتی بسیار قبل از اینکه هرکدام از شخصیت‌های اصلی و کلیدی داستان‌های هری پاتر زاده شده باشند، در مدرسه هاگوارتز حاضر می‌شوید. هویت شما به عنوان یک دانش‌آموز است که خود ظاهر آن را به هر شکلی که دوست داشته باشید می‌سازید. سپس به عنوان یک سال پنجمی که دیر به هاگوارتز رسیده، باید سعی کنید تا خود را به دیگر دانش‌آموزان برسانید.

با این وجود، پس از گذشت مدتی متوجه می‌شوید که قدرت‌های کاراکتر شما خیلی فرق می‌کند و توانایی‌هایی دارد که حتی اساتید و پرفسورهای هنرهای جادوگری هم از آن بی‌خبر بوده‌اند! منبع این قدرت هم یک جادو باستانی است که با تجربه بازی، بیشتر درباره آن خواهیم فهیمد.

همچنین در بازی شما علاوه بر اینکه جادو را یاد می‌گیرید، همچنین در جهان جادوگری هری پاتر قدم گذاشته و می‌توانید داستانی متفاوت را تجربه کنید؛ جایی که فعلا نه خبری از گریندلوالد (Grindelwald) است و نه اسمش را نبر هنوز زاده شده! به همین خاطر هم می‌‌توان به بازی Hogwarts Legacy امیدوار بود تا راهی بسیار متفاوت نسبت به عناوین قبلی را دنبال کند.

به هر حال گرچه در بازی شخصیت اصلی فعلا برای ما هویت مرموز و ناشناخته‌ای دارد، اما سایر کاراکترهایی که در این بازی حاضر هستند، دارای هویت خاص بوده و در جهان جادویی هری پاتر، یا همان Wizarding World قرار دارند. در هر صورت نباید فراموش کرد که گرچه زمان بازی در سال‌های ۱۸۹۰ است، اما باز هم در آینده همین عنوان خواهد بود که گریندلوالد به قدرت می‌رسد و شکست می‌خورد تا راه برای ولدمورت و شرارت‌هایش باز شده و داستان هری پاتر ادامه پیدا کند.

داستان بازی Hogwarts Legacy عملا چنان که پیداست با خود جی کی رولینگ چندان هم هماهنگ نشده و او کمترین دخالت را در آن دارد. این نویسنده از حدود سال ۲۰۱۸ وارد برخی بحث‌های حاشیه‌دار شد و از آن به بعد برخی افراد دیگر چندان هم مثل قبل با دنیای جادویی هری پاتر ارتباط نگرفتند، چراکه زاده ذهن رولینگ بوده اسج. با این حساب، هیچ بعید نیست که گفته‌ها و راهنمایی این نویسنده توسط سازندگان مخفی مانده باشد تا طرفداران درباره آن جبهه نگیرند.

 

یکی از نکات بسیار مهم درباره بازی‌هایی که درباره داستان هری پاتر طی دو دهه اخیر ساخته شده وجود داشته، این است که چطور آن‌ها توانسته‌اند تا گیم پلی را آنطور که باید و شاید با دنیای جادو پیوند دهند. در واقع این جهان شرایط بسیار خوبی را با انواع طلسم‌های چوب‌دست جادوگری برای افراد فراهم می‌کند، اما قاعدتا استفاده و بهره‌گیری درست از آن، کار چندان راحتی نیست. این در حالی است که بازی Hogwarts Legacy، هر روشی را به کار می‌گیرد تا از تمام پتانسیل جادوهای مختلف در گیم پلی استفاده کند.

 

اگر به خاطر داشته باشید، در جریان رویداد دیجیتالی شرکت سونی با محوریت کنسول پلی استیشن 5 در دسامبر 2020 نمایش کوتاهی از این بازی ارائه شد، اما پس از آن استودیو Avalanche مراحل توسعه این عنوان را در سکوت تقریبا کاملی پیش برده و از انتشار تصاویر بیشتر خودداری کرده است. با این حال، تصمیم گرفتیم تا در این مطلب شما را با تمامی اطلاعات منتشر شده پیرامون بازی Hogwarts Legacy آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

 

جی سی برند به شما پیشنهاد میکند که اگر گیمر هستید برای لذت هرچه بیشتر از بازی ، از صندلی گیمینگ ما استفاده کنید . تولیدی صندلی گیمنیگ جی سی برند با ارائه بهترین کیفیت صندلی گیمینگ ایرانی توانسته به عنوان بزرگترین تولید کنند صندلی گیمینگ شناخته شود .

 

یاد گرفتن سیستم‌های دفاعی از جمله طلسم‌ها و جاخالی دادن‌ها، نکات کلیدی در دوئل کردن با دشمنان هستند. با این حال خارج از استفاده از جادو، در صحنه‌ای دیده می‌شود که یک دشمن قصد دارد تا با شمشیر به شخصیت اصلی حمله کند، اما از آنجا که در تریلر این کاراکتر نباید کشته شود، می‌بینیم که او همان شمشیر دشمنش را با طلسمی خاص بلند کرده و در بدن خود آن فرو می‌کند. با این حال در نظر داشته باشید که هنوز لیست کاملی از تعداد طلسم‌های بازی در دسترس نیست و هنوز نمی‌دانیم که آیا می‌توان با سکتوم سمپرا دشمنان را تکه پاره کرد یا که نه!

همچنین به علاوه طلسم‌ها و افسون‌های مختلف، در دنیای بازی Hogwarts Legacy نحوه پختن انواع معجون هم به شما آموزش داده می‌شود. با این وجود در حالی که تقریبا هیچ چیز از جزئیات معجون‌ها توسط سازندگان اعلام نشده، اما حداقل می‌دانیم که استفاده از برخی از آن‌ها می‌تواند ویژگی‌های اضافه‌ای از جمله غیب شدن، افزایش قدرت، گرفتن سپر و … را به بازیکن بدهد. به علاوه، شما می‌توانید از گیاه‌های جادویی هم برای شکست دادن دشمنان استفاده کنید.

در بازی جدید هری پاتر، ظاهرا شما آزاد هستید تا مکان‌هایی را بگردید که پیش‌تر هرگز در فیلم‌ها ندیدید و در کتاب‌ها نخوانده بودید. بدین ترتیب، آزادی عمل در جهان جادویی قصه‌های هری پاتر، آن هم حدود یک صده پیش باید بسیار جالب باشد. اما دقیقا کدام مکان‌ها در این بازی وجود دارند که بازیکن برای رفتن به آن‌ها، مانعی ندارد؟

بازی جدید در جهان هری پاتر سال‌هاست که در دست ساخت قرار گرفته، اما ظاهرا پاندمی ویروس کرونا باعث شده بود تا روند طراحی آن کندتر به پیش برود. به همین دلیل نیز به جای ۲۰۲۱، سال ۲۰۲۲ برای انتشار Hogwarts Legacy در نظر گرفته شده تا در اواخر پاییز یا اوایل زمستان ۱۴۰۱، شاهد عرضه آن باشیم. استودیو آوالانچ و پورتکی هنوز هیچ تاریخ خاصی را برای در دسترس قرار گرفتن این بازی در نظر نگرفته‌اند، اما به طرفداران اطمینان داده‌اند که ۲۰۲۲، مقصد نهایی برای آن‌ها خواهد بود.

 

بدون شک لذت بازی با وجود گجت ها و.. بسیار بیشتر است . شما عزیزان میتوانید به منظور همکاری با تولیدی میز گیمینگ و تولید کننده صندلی گیمینگ جی سی برند با ما تماس بگیرید